TALIASOFT YAZILIM | ÖZel yazılım danışmanlığı

Proper

 

Hizmetlerimiz

Taliasoft Yazılım, AutoCAD ile birlikte çalışan profesyonel çizim ve metraj yazılımları üretmektedir.

2012 yılına kadar çok değerli müşterilerimize AutoCAD ortamında özel çözümler sunduk.

Artık biriktirdiğimiz tecrübeyle genel amaçlı AutoCAD yazılımları üretiyor ve pazarlıyoruz.

Özel Yazılım Danışmanlığı

Özel yazılım yaptırmak hem pahalı hem de çok önemli hazırlıklar gerektiren bir süreçtir! İstediğiniz yazılımı yapmaya yeterli birini bulmaktan tutun, istediklerinizi ona aktarmak, geliştirme sürecine dahil olmak, anlamadığınız bir konuda karşınızdakine güvenmek ve doğru yolda olduğunuzdan emin olmak zorundasınız.

İşte tüm bu zorlu süreçte 25 yıllık tecrübemizle yanınızda yer alabiliriz. Vakit ve doğruluk ve güven kazanabilir, içiniz rahat huzurla bu süreci tamamlayabilirsiniz.

Yazılım Lisanslama Desteği

Yazılım ve donanım olarak optimize edilmiş bilişim sistemleri kullanmak, etkinliğinizi artırır, evinize daha erken gidersiniz ve aklınız ofisinizde kalmaz.

İnternet'in iyice yaygınlaşması, birlikte çalışma araçları, ücretsiz kullanabileceğiniz ya da göreli olarak çok daha ucuza edinebileceğiniz yazılımları da beraberinde getiriyor. Donanım ve yazılım seçiminde alacağınız doğru kararlar size binlerce lira kazandırabilir, çok daha kolayu ve etkin çalışmanıza yardımcı olur.

Bize ulaşmak mı istiyorsunuz?

Lütfen merak ettiğiniz her konu için iletişim formumuzu doldurun. Sizinle tanışmaktan gurur duyarız.

 

Donatıpro™

TALIASOFT YAZILIM, betonarme donatı detay projelerinin hızlı,güvenilir, doğru bir şekilde çizilmesini ve otomatik metrajının alınmasına yarayan Donatıpro™ yazılımının üreticisidir. DonatıPro™'nun kalbini oluşturan "Akıllı Donatı" nesnesi Taliasoft'un buluşudur. DONATIPRO.COM

Bizimle Kontak Kurun

  • Taliasoft Yazılım
  • Phone: (553) 471 50 73
  • Email: bilgi@taliasoft.com
  • İletişim Formu